Oroarezzo 2024: IEG İtalya'da Yapılan En İyi Kuyumculuk Üretim Platformunu Genişletiyor

Oroarezzo 2024: IEG İtalya'da Yapılan En İyi Kuyumculuk Üretim Platformunu Genişletiyor

Italian Exhibition Group tarafından 11-14 Mayıs 2024 tarihleri arasında Arezzo Fiere e Congressi'de, düzenlenen Oroarezzo, Made in Italy altın, gümüş ve mücevher üretiminin en iyileri için uluslararası platforma bir kez daha ev sahipliği yapacak                                                                           

Oroarezzo, 43. edisyonu ile sergi yelpazesini genişletecek. IEG'nin Mücevherat ve Moda bölümünün Küresel Fuar Müdürü Matteo Farsura'nın altını çizdiği gibi, "çok çeşitli, pazarın kalite ihtiyacına yanıt veren, en iyi altın ve mücevher üretimine odaklanıldı. Fuar, benzersiz ve özel markalı kreasyonlar geliştirmeye yönelik tedarik nakit & taşıma alanıyla birlikte moda aksesuarları üretimi ve işlenmesine yönelik bir bölümle daha da zenginleştirilecek.       

OROAREZZO 2024 YELPAZESİNİ DEĞERLİ MODA SEKTÖRÜNE GENİŞLETECEK 

Oroarezzo 2024, tamamen moda aksesuarı üretim zincirine adanmış ve Made in Italy'ye özel olarak odaklanan bir alan olan Precious Fashion'ın açılışını yapacak. Markalar, tasarımcılar ve stil ofisleri, moda ve lüks sektörünün hizmetinde üst düzey apreler, yenilikçi işleme ve verimli sürdürülebilir süreçlere yönelik teknolojilerdeki lider şirketlerle bağlantı kurabilecek. Bu bölümde, İtalyanların kimyasal ve galvanik metal işleme alanındaki mükemmellikleri ve metal aksesuar ve dekorasyon üretimi, kaynak ve montaj alanlarında faaliyet gösteren en ünlü şirketler sergilenecek.