IEG: OROAREZZO 2023 AÇILDI, YABANCI ALICI SAYISI İKİ KAT ARTTI

IEG: OROAREZZO 2023 AÇILDI, YABANCI ALICI SAYISI İKİ KAT ARTTI

* 16 Mayıs Salı gününe kadar mücevher dünyasının önemli oyuncuları Arezzo Fiere e Congressi salonlarında (Toskana, İtalya)  Açılışta konuk konuşmacı olarak yer alan 11. Parlamento Kamu ve Özel Çalışma Komisyonu Başkan Yardımcısı Tiziana Nisini "Ticari fuarlar, iş ve eğitim hakkında konuşmak için esastır" şeklinde konuştu.
* Toskana Bölgesi Başkanı Eugenio Giani:"Mücevher sektörü, Toskana ekonomisi için önemli bir itici güçtür"
* Kuyumculuk sektöründe kadınların rolü bu öğleden sonraki toplantının konusunu oluşturuyor. Yarın ise Premiere yarışması ödül töreni oluşturacak

Oroarezzo'nun 42. versiyonu, IEG - Italian Exhibition Group'un etkinliği mücevher üretimi ve Made in Italy teknolojileri için özel olarak bugün açıldı. 16 Mayıs Salı gününe kadar altın ve mücevher üretiminde en iyiler tekrar Arezzo Fiere e Congressi salonlarında yer alacak.Dünyanın her yerinden alıcıları ağırlayan bir etkinlik için ilgi odağı aynı zamanda üretim teknolojileri ve sürdürülebilirlik üzerinedir.

OROAREZZO 2023'TE YABANCI ALICILARIN SAYISI İKİYE KATLANDI

İtalyan Sergi Grubu CEO'su Corrado Peraboni açılış selamlamasında şunları vurguladı: "Burada Oroarezzo'da, gösterinin yeni iddiasının öne sürdüğü gibi mücevherler şekilleniyor. Bu durum, sergi alanlarının yeni ve daha iyi organize bir şekilde düzenlenmesine yönelik yatırımlara yol açmıştır. Yurtdışından gelen alıcı sayısının geçen yıla göre iki katına çıktığı düşünüldüğünde açıkça karşılığını veren bir iş. Her zaman iyi sonuçlarda olduğu gibi, bunlar kolektif bir çabanın meyvesidir. Arezzo'nun ihracat rakamları cesaret vericidir ve hepimizin Arezzo ve Valenza, Vicenza ve Campania bölgesinden yeni nesil kuyumcu ve kuyumculara aktarma görevini hissettiğimiz bu mesleğin değerini kaybetmemeyi zorunlu kılmaktadır ve başka yerlerde, şovdaki alıcılar ve misafirlerin yanı sıra, bu etkinliğin sonuçlarının mümkün olduğunca en iyi koşullarda olması için çalıştık" 

 

BAŞARILI İŞBİRLİĞİ                                                                                                                                                                                                                                                                       

Arezzo Fiere e Congressi Başkanı Ferrer Vannetti, »Arezzo Fiere e Congressi, bu organizasyonun her zaman gururu ve sevinci olan bir etkinlik olan Oroarezzo'nun bu muhteşem baskısını büyük bir coşkuyla karşılıyor". «Son aylarda, fuar merkezinin sunduğu tesisleri ve hizmetleri, Arezzo ve diğer yerlerden operatörlere ve kuyumculara, ayrıca sergideki alıcılara ve misafirlere mümkün olan en iyi şekilde sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmak için çok çalıştık" dedi.

İtalyan Sergi Grubu CEO'su Corrado Peraboni açılış selamlamasında şunları vurguladı: "Burada Oroarezzo'da, gösterinin yeni iddiasının öne sürdüğü gibi mücevherler şekilleniyor. Bu durum, sergi alanlarının yeni ve daha iyi organize bir şekilde düzenlenmesine yönelik yatırımlara yol açmıştır. Yurtdışından gelen alıcı sayısının geçen yıla göre iki katına çıktığı düşünüldüğünde açıkça karşılığını veren bir iş. Her zaman iyi sonuçlarda olduğu gibi, bunlar kolektif bir çabanın meyvesidir. Arezzo'nun ihracat rakamları cesaret vericidir ve hepimizin Arezzo ve Valenza, Vicenza ve Campania bölgesinden yeni nesil kuyumcu ve kuyumculara aktarma görevini hissettiğimiz bu mesleğin değerini kaybetmemeyi zorunlu kılmaktadır ve başka yerlerde, şovdaki alıcılar ve misafirlerin yanı sıra, bu etkinliğin sonuçlarının mümkün olduğunca en iyi koşullarda olması için çalıştık"